herbalife ürünleri Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Bir dahaki sefere değerlendirme yapmış olduğumda kullanılmak üzere aşamaı, elektronik posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Sizinle müntesip olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri nasıl düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek dâhilin lütfen aşağıdaki soruya denetlemen: “şahsi bilgilerime ilgili haklarım nelerdir?”

Resimdeki  giriş strüktürn yahut bir online hesap oluşturun bölümüne tıklayın ve oluşturulan pencerede tamlanan yerlere e-posta yahut kullanıcı adınızla giriş yaparak sayfanıza bağlamlanabilirsiniz.

C– 05072851125 nolu İlgili telefon numarasından bizlere ulaşmanız durumunda Herbalife Mini Seki Paketini kapıda ödeme seçeneği ile doğrulama alabilirsiniz. Bapda ödeme sistemi ile herbalife üyeliği sadece bizim sitemizde olan bir imkandır.

·        İndirimlerin kenarı gün Herbalife’ın vürutmiş ödeme dağıtım planından bilistifade ekstra gelir elde edin.

Hesabınızı kullanan rastgele bir şahsın Kent veya vesair Maruz Bilgiler ile dayalı eylemleri veya ihmalleri;

Avrupa, ABD ve dünyada başka ülkeleri kapsayan biricik bir dizi done sahabet yasası yoktur. Ancak her dem kişisel verilerinizin bulunan domestik bilgi koruma yasası kapsamındaki asayiş koşullarına isabetli bir şekilde sağlamlanmasından güvenli oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi sahabet etmek dâhilin temelı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar bayağıdakileri kapsar:

Sizinle müntesip olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri elbette düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek bağırsakin lütfen dundaki soruya denetlemen: “Zatî bilgilerime ait haklarım nelerdir?”

Herbalife çhileışma sistemi öbür netwörkler üzere bileğildir. Üye yapmış olduğunızda rastgele bir kazancınız gayrimümkün. Ancak üyelerinizin satış hacmi nicelikındaki muvaffakiyetları doğrultusunda herbalife nutrition şirketi size mukannen hesaplama oranlarını baz alarak pirim kazancı hesabınıza yatırır. Faal olmayacak kişileri herbalife üyeliğine dahil etmenizin size bir getirisi olmaz.

Bu politika yahut icraatımız üzerine bir sorunuz yahut Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi tasarrufına müteveccih bir şikayetiniz var ise lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Müstakil Herbalife Distribütörleri’nin kendi Genel ağ siteleri mümkün fakat Herbalife'dan tasdik almadan kendi genel ağ sitelerini harisamazlar. Onay aldatmaınmadan açılacak genel ağ siteleri yahut onaylı internet sitelerine haber verilmeden gestaltlacak değişiklikler etik kurallarının ihlali nüshalacaktır ve haklarında kanuni boyun doğuracaktır. Kendi web sitesi dâhilğinin yakın olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Posta ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve ilgili bütün yasa ve yönetmelikleri bile dahil tutulmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın tüm kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden reva olmasını sahip olmak her bir Bağımsız milletvekili Distribütör’ün kendi sorumluluğu şeşndadır.

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve emeksiz keşfet kullanılabilirliğini zaitrarak ve daha size yönelik bağırsakerikler oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

ben kestirmece 2 aydır herbalife ürünlerini kullanıversiyon kullanmaya kellelamadan önce 86 kiloydum şuan 81 kiloya ulaştım ve oranlarım yavaş yavaş düzene girmeye kafaladı sarrafiyelamadan önce tedirgin etmek konusunda çok gayrimuntazam bir yaşamım vardı vücut metobalizmam resmen kırmızı alarm çallıkıyodu ve günce dirimımda bu olumsuzluklar beni kısıtlanmışyodu.

Bir detay daha var üye olgunlaşmak talip şahıs herbalife in heveslik evetğu 95 ülkenden birisinin vatandaşı olması gerekir. Üye olduktan sonrasında dilediğiniz ülkeden ülkenin meşru koşullarını alegori getirerek bu davranışi yapabilirsiniz 

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *